Polityka Prywatności.

Regulamin i Polityka Prywatności

Cieszę się, że jesteś na tej stronie, to znaczy że interesujesz się kwestią prywatności i chcesz wiedzieć jak wykorzystywane są dane przetwarzane na krzysztofbury.pl.
Chciałbym na wstępie podreślić, że podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki została wyrażona zgoda.

Pamiętaj proszę że w każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Wyślij do nas wiadomość na adres [email protected], chętnie pomogę.

Chciałbym Cię również zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo przekazanych danych jak również przestrzegamy restrykcyjnej polityki bezpieczeństwa związanej z przetwarzaniem i przechowywaniem danych osobowych.

1. Administrator danych osobowych krzysztofbury.pl

Administratorem danych osobowych serwisu krzysztofbury.pl (dalej Administrator) jest:

Krzysztof Bury
ul. Piaski 50
30-199, Rząska

2. Uprawnienia

RODO (Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych) przyznaje Ci następujące potencjalne uprawnienia związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:

 • prawo dostępu do danych osobowych,
 • prawo do sprostowania danych osobowych,
 • prawo do usunięcia danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych, jeżeli takową zgodę wyraziłeś.

Zasady związane z realizacją wskazanych uprawnień zostały opisane szczegółowo w art. 16 – 21 RODO. Zachęcamy do zapoznania się z tymi przepisami.

Pamiętaj, że zawsze możesz się do nas zwrócić z żądaniem udostępnienia Ci informacji o tym, jakie dane na Twój temat posiadamy oraz w jakich celach je przetwarzamy. Wystarczy, że wyślesz wiadomość na adres [email protected].

3. Wykaz powierzeń

Powierzamy przetwarzanie danych następującym podmiotom:

 • zenbox sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, adres: ul. Dąbrowskiego 7 lokal 6, 42-202 Częstochowa, NIP: 9492191021 – utrzymanie domeny krzysztofbury.pl
 • Cloudflare, Inc., 101 Townsend St., San Francisco, CA 94107 - obsługa przekierowania adresu domeny i szybszego dostarczania treści
 • Google LLC, Mountain View, United States - for reCaptcha

4. Udostępnianie danych osobowych

W szczególnych sytuacjach, w których obowiązujące prawo nakazuje mi, udostępnienie zebranych danych organom państwowym, krzysztofbury.pl dane takie udostępni. Z wyłączeniem tych sytuacji, dane z portalu będą ujawnianie wyłącznie w zakresie, celu i podmiotom wymienionym w niniejszej polityce prywatności.

5. Zmiana polityki bezpieczeństwa

Zastrzegam sobie prawo zmiany polityki prywatności, o ile będzie wymagać tego obowiązujące prawo, ulegną zmianie warunki technologiczne funkcjonowania serwisu lub zmiana będzie wprowadzać standard wyższy od minimum wymaganego prawem.

Aktualny tekst polityki prywatności zawsze będzie znajdować się pod adresem  https://krzysztofbury.pl/polityka-prywatnosci.

6. Kontakt

Możesz się ze mną skontaktować pod adresem e-mail [email protected] jak również pod adresem fizycznym podanym wyżej.


Ostatnia aktualizacja: 20-04-2024